Melibor  
Meliborn

Обладнання Пробовідбірник для вантажних машин

Пробовідбірник Rakoraf CEE.UA

Пробовідбірник Rakoraf СЕЕ.UA забезпечує ефективний і швидкий відбір проби зерна і олійних культур з відкритого автотранспорту.


ЗАМОВИТИ


ВАЖЛИВО!
Пробовідбірники Rakoraf (як і будь-які інші моделі від різних виробників) не призначені для відбору проби з з/д транспорту - конструкція зернового вагона-хопра не дозволяє отримувати репрезентативний зразок і, також, існує значний ризик поломки пробовідбірника.
Якщо Вас завіряють в зворотному - це ОБМАН!

Звертаємо Вашу увагу, що пробовідбірники Rakoraf, які поставляються ТЗОВ «Мелібор» лише офіційно, виготовляються виробником для постачання до України з додатковою комплектацією (виконання Rakoraf CEE.UA; Rakoraf 2l.UA), введення в експлуатацію і навчання персоналу проводиться фахівцем нашого підприємства; проводиться післягарантійне сервісне обслуговування; надаються оперативні технічні консультації.
Pfeuffer GMBH і ТЗОВ «Мелібор» не несе відповідальності за дефектність устаткування, яке може виникнути внаслідок постачання комплектації не від виробника; неправильного введення в експлуатацію сторонніми організаціями, порушень правил експлуатації і тому подібне.


Принцип відбору - система Convac© - гарантує репрезентативність (достовірність) проби; «ефект пилососа» - виключений, що робить непотрібним використання додаткових пристроїв або зонду особливої конструкції.
Зонд, що застосовується - типу Core (який був спеціально розроблений, щоб запобігти пошкодженню насіння, яке може виникати при відборі щілиновидним зондом внаслідок присутності рухомих частин ) забезпечує достовірний відбір проби в усіх точках, з самого верху до дна кузова, що особливо важливе при відборі матеріала, в якому присутні домішки, які знаходяться на дні кузова.

Завдяки відсутності «ефекта пилососа», кількість проби не залежить від часу знаходження зонда в зерні, з 1 м - відбирається 0,5-0,6 кг.

Підвищена забрудненість або вологість не впливає на ефективність работи пробовідбірника. Для поставки в Україну пробовідбірник виготовляється із додаткою комплектацією, що підвищує ефективність роботи в наших умовах.
Кут повороту пробовідбірника від 0 до 350 град. Горизонтальна частина висувається на довжину до 4,40 м, що забезпечує відбір проби в будь-якій точці кузова; так звані «мертві зони» - відсутні.

При зануренні зонда в насип зерно засмоктується в зонд і подається по трубі в приймальний бункер (циклон), що встановлюється в лабораторії. Після закінчення відбору, зерно з приймального бункера висипається в автоматичний поділювач. Після ділення надлишки проби з поділювача потрапляють в пневмотранспортную систему і транспортуються з лабораторії (в машину або накопичувальний бункер).
За короткий час лабораторія отримує зразки для подальшого аналізу, а надлишки не накопичуються в приміщенні.

Додатково пробоотботборник укомплектовується:

лабораторним сепаратором для виділення домішків (легка, дрібна і важка) і сортування проби (стандартне і нестандартне зерно);
системою автоматичного ділення, зважування і сортування проби.
Наша адреса:

79000,
м. Львів, а/с N 104

(067) 891-46-08 (Київстар)
(050) 060-80-52 (Vodafone)
(032) 297-14-48
(032) 297-14-78

info@melibor.com.ua
x
Ваше повідомлення відправлене

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!